UBYTOVÁNÍ

Tři apartmány – D107, D108 a D112 se nacházejí v přízemí wellness hotelu, kde je možno i za nepříznivého počasí najít mnoho atrakcí a služeb. Ubytování je v soukromém vlastnictví a je nezávislé na chodu hotelu. Všechny apartmány se nacházejí v přízemí budovy D, která je propojena s ostatními budovami suchým průchodem!

VEŠKERÉ AKTIVITY (AQUAPARK, RESTAURACE, BOWLING, ATD.) JSOU PLACENÉ SLUŽBY HOTELU !!!

APARTMÁN D107: 2 dospělé osoby + 2 děti, 1 pokoj s balkónem, možnost dětské postýlky.
Vybavení: TV, lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, dvouplotýnkový vařič, nádobí pro 4 osoby, sušák na prádlo. Sociální zařízení – sprchový kout s WC.

APARTMÁN D108: 2 dospělé osoby + 2 děti, 1 pokoj s balkónem, možnost dětské postýlky. NOVÁ KUCHYŇSKÁ LINKA!
Vybavení: TV, lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, dvouplotýnkový vařič, nádobí pro 4 osoby, sušák na prádlo. Sociální zařízení – sprchový kout s WC.

APARTMÁN D112: 2 dospělé osoby + 3 děti, 2 pokoje
Ložnice s manželskou postelí + pokoj s rozkládací sedací soupravou a s kuchyňským koutem. Sociální zařízení – Koupelna s vanou a WC. Vybavení – Ložnice pro 2 osoby a obývák s rozkládací sedací soupravou pro 2 osoby. Konferenční stolek, v každé místnosti šatní skříň, komoda a televize. Kuchyňský kout – nádobí, indukční dvouplotýnkový vařič, kávovar Dolce Gusto (nutno dovézt vlastní kapsle), lednička, myčka, mikrovlnka, varná konvice, toustovač, vysavač, žehlička, žehlící prkno, sušák prádla, fén, jídelní souprava pro 5 osob. Dětská postýlka na vyžádání. 5 osoba na přistýlce.

Stravování ve všech apartmánech vlastní.
Nebo v mnoha restauracích ve městě. Hotelová restaurace.

PRAVIDLA UBYTOVÁNÍ

PLATBA JE POUZE PŘEVODEM NA ÚČET !!!

Závazná rezervace je možná po obdržení rezervační zálohy ve výši 20%.
Doplatek za ubytování se hradí nejpozději měsíc před zahájením pobytu.
Bezplatné storno rezervace je možné měsíc před zahájením pobytu.

ODJEZDY DO 11 HOD. A PŘÍJEZDY PO 15 HOD.!

Uvedené ceny zahrnují ložní prádlo, osušky, ručníky, místní poplatky obci, spotřeby vody a elektřiny, závěrečný úklid, poplatek za odpad, toaletní papír, tekuté mýdlo.
PRŮBĚŽNÉ ÚKLIDY POKOJŮ BĚHEM POBYTŮ NEJSOU V CENĚ – LZE JE DOOBJEDNAT, CENA 200,- KČ !
ZVÍŘATŮM VSTUP ZAKÁZÁN !!


FOTOGALERIE D107

FOTOGALERIE D108

FOTOGALERIE D112