RECENZE

Podzim 2019 s rodinou
Celkové hodnocení: 80%

Léto 2019 v páru
Celkové hodnocení: 94%

Léto 2019 – Fickovi s rodinou
Celkové hodnocení: 99%
Plusy: Hezky, cisty a pekne vybaveny apartman. Dobra komunikace s majitelem. Urcite muzeme doporucit. Krasna priroda, spousta vyziti a hezke cyklostezky.

Zima 2019 s rodinou
Celkové hodnocení: 100%
Plusy: Pokud budeme vybírat dovolenou na Lipně, rádi se vrátíme do apartmánu. Nechybělo zde vůbec nic a domluva s majitelem byla perfektní.

Zima 2018 s rodinou
Celkové hodnocení: 99%
Plusy: Perfektní dovolená bez jediné chyby. Skvělý a ochotný majitel.


Zima 2018 – Andrea s rodinou
Celkové hodnocení: 100%
Plusy: Pobyt jsme si užili, majitel moc příjemný, apartmán krásný a dobře vybaven. Pokud někdy budeme chtít opět na Lipno, tak s radostí znovu využijeme této služby.

Léto 2018 s rodinou
Celkové hodnocení: 100%
Plusy: využití nabízených aktivit hotelem

Léto 2018 s rodinou
Celkové hodnocení: 90%

Léto 2018 – Honza T. s rodinou
Celkové hodnocení: 97%
Plusy: Téměř vše
Mínusy: Kvalita vody v Lipně

Léto 2018 – Slamák s rodinou
Celkové hodnocení: 100%

Léto 2018 – Kadeřábci s rodinou
Celkové hodnocení: 99%

Léto 2018 – Klimovi s rodinou
Celkové hodnocení: 100%
Plusy: Jednani majitelu a jejich vstricnost

Jaro 2018 – Fanda s rodinou
Celkové hodnocení: 100%
Plusy: Jedni slovem vse. Cisto, super jednani,fota naprosto odpovidaki realite, skvela lokalita
Mínusy: Zadne

Využili jsem služeb apartmánu s rodinou a byli jsme moc spokojeni. Vstřícností a ochotou majitelů i vybaveností apartmánu. Apartmán je umístěn v klidné části Frymburka a přesto je blízko na cyklostezku a k vodě. Doufám, že jsme ubytování nevyužili naposledy:-)

Děkujeme za pěkné ubytování ve wellness hotelu Frymburk. Nově vybavený pokoj s kuchyňkou, ve které je čisto a veškeré nádobí nás mile překvapil. Krásná koupelna, 2 televize….. co víc si přát 🙂 Pro naší 4 členou rodinu plně dostačující čisté ubytování. Děkujeme Lovíškovi a pokud pojedeme na jih, budeme se k vám rádi vracet. Doporučujeme! Kotrbovi

Na Lipně jsme trávili letní dovolenou s dvěma malými dětmi (3 a půl roku a 9 měsíců). Zvolili jsme Frymburk, jelikož je v sezoně klidnější než Lipno nad Vltavou, ale přesto je zde (či v blízkém dosahu) možné využít množství zajímavých atrakcí jak pro děti tak pro dospělé. Ubytování v tomto soukromém apartmánu splnilo naše očekávání, vybavení apartmánu obsahovalo vše potřebné. Zejména jsme ocenili kuchyňku s možností vlastního vaření. Služby wellness hotelu jsme nevyužili, tudíž nemůžeme posoudit. Využili jsme ale cyklopůjčovny v areálu hotelu (půjčovali jsme vozík za kolo pro mladšího syna), kde nám ochotně poskytli 10% slevu z půjčovného.
Majitelé byli velmi příjemní a celkově jsme byli s ubytováním velmi spokojeni.
Děkujeme, Liškovi

Byli jsme s přítelem na týdenní dovolené ve Frymburku na konci června 2017 a ubytovali jsme se na soukromém apartmánu ve wellness hotelu Frymburk. Apartmán byl útulný a plně vybavený všem nezbytným pro pohodlný odpočínek, majitelé moc milí a ochotní, na pokoji jsme byli i s pejskem. Hotelové služby jsme měli na dosah a ještě s 10% slevou. Hotelový aquapark nic moc (snad bude lepší až se dostaví venkovní bazén) ale wellness nezklamal. Místo krásné, hotelová pláž hned za rohem. Děkujeme majitelům apartmánu za příjemný zážitek.