aktuality

Medical Centrum Lipno nad Vltavou znovu otvírá svou ordinaci, cca 100 metrů nad restaurací Miláno – (Villa Marie za autobusovou zastávkou, viz přiložený plánek)

Otevřeno od 02.02.2020 minimálně do 05.03.2020, 

ordinační doba denně od 09. hodin do 21 hodin. 

Ošetřujeme:

Veškeré chirurgické případy, k dispozici RTG pracoviště v ordinaci.

Vyšetříme a ošetříme zlomeniny, zhmožděniny, úrazy kolenních kloubů a dalších kloubů, tržné, řezné a sečné rány, popáleniny, odřeniny, odstraníme cizí tělesa, ošetříme zarostlé, zhnisané nehty (panaritium), záněty kůže (flegmóny), bolesti břicha, atd.

Vyšetříme a léčíme také anginy, virózy, horečnaté stavy, průjmy zácpy, migrenózní stavy, infekce uší, močových cest, akutní a chronické bolesti zad, alergické stavy atd.

 Nelze zde vše vyjmenovat, důležité je, aby zraněného nebo nemocného vyšetřil lékař přímo zde v ordinaci, jedině tak se dá určit způsob léčby.

 Neumíme léčit onemocnění nebo zranění očí, bolesti zubů.  

 Onemocnění dětí do 4 let věku, musí léčit dětský lékař, pokud tedy není zraněné, má teploty, bolí uši, oči, má rýmu, kašel atd. musí být v péči dětského lékaře, nejlépe na dětském oddělení nemocnice v Českém Krumlově.

Dobré je vědět, že o zraněné, nebo nemocné pečuje zkušený lékař – chirurg, v ČR s maximálně dosažitelným vzděláním a to od příchodu nemocného, zraněného, po jeho odchod po ošetření, z ordinace. Dobré je vědět, že čekací doba v nemocnicí je v sezoně běžně i 3 hodiny, zde v Lipně nad Vltavou máte plnohodnotnou chirurgii v dosahu 10 minut. V sezoně se v okrese Český Krumlov zdvoj až ztrojnásobí množství lidí, ale počet zdravotníků  v nemocnici je však stále stejné, proto zraněný, který zvolí ošetření v nemocnici, musí počítat s dlouhým čekáním. Čekací doba v naší ordinaci v Lipně je do půl hodiny po příchodu.

Pokud zvolíte převoz do nemocnice vozem záchranné služby, počítejte, že Vás zpátky sanita nepoveze!

Informace o ošetřování cizinců v najdete příloze v anglické a holandské verzi. Cestovní pojištění, které většina návštěvníků z ciziny samozřejmě má, plně pokrývá náklady na zdravotní péči v našem zařízení.

Těšíme se na Vaší návštěvu 

Lipno nad Vltavou 313

Telefon: +420 380 731 155